Pojištění domácnosti


10

Pojištění domácnosti je velmi praktická věc, která vám zajišťuje pojistnou ochranu vašeho majetku. Kdykoli se vám totiž může stát, že vás někdo vykrade nebo váš majetek může poškodit nenadálá katastrofa. Pojištění sám vám určitě vyplatí.

Na webových stránkách srovnejte.cz máte k dispozici velmi přehlednou on-line kalkulačku, která vám pomůže vybrat nejlepší a nejlevnější pojištění domácnosti. Způsob vyplnění je velmi rychlý a především jednoduchý. V prvním kroku si v kalkulačce vyberte lokalitu, kde bydlíte. Poté si zvolte způsob obývání a pojistnou částku. Pak si můžete zvolit spoluúčast a zda-li se chcete připojistit. Nato napište svou emailovou adresu a zmáčkněte tlačítko „srovnejto“ a do několika sekund uvidíte velmi uspořádané srovnání pojištění domácností.

Poté, co si v klidu porovnáte všechny nabídky, si můžete vybrat takovou, které vám bude nejvíce vyhovovat. Na webových stránkách srovnejte.cz si navíc můžete sjednat pojištění online, takže nemusíte nikam chodit. Vše je rychlé a naprosto komfortní.

Výhodné pojištění domácností online: SROVNEJTO.CZ

publikováno: 20. 12. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.