PR článek

Přední český výrobce sanitární techniky oslavil dvacetiny


Alcaplast hala

Jen těžko budete na českém trhu hledat výraznějšího výrobce sanitární techniky, než jakým je Alcaplast. Působí u nás už 20 let a své narozeniny oslavil ve velkém stylu. Společnost Alcaplast se neustále rozvíjí, pravidelně představuje nové technologie, expanduje a vyhrává na světových veletrzích. Oslavy dvacetin tak byly opravdu namístě.

Oslava jako poděkování partnerům a zákazníkům

Vedení firmySpolečnost Alcaplast chtěla pojmout oslavy 20letého působení na trhu především jako poděkování všem partnerům, klientům, prodejcům i zaměstnancům, kteří se ve velké míře podílí na růstu a rozvoji firmy. Vedení firmy v čele s Radkou Prokopovou a Františkem Fabičovicem připravilo pestrý program, který si užili všichni zúčastnění.

Prohlídky výrobních hal i večerní program ve Valticích

Společnost Alcaplast pojala oslavu svého 20letého působení na trhu opravdu slavnostně. Součástí výročí byly například prohlídky výrobních hal nebo program Alcaplast Academy, v rámci kterého bylo představeno nové promo video společnosti. Vrcholem oslav byl večerní program ve valtickém Vinařství Obelisk. Partneři, zákazníci i pracovníci si užili pestrý hudební doprovod a kvalitní víno. Sommelier Libor Nazarčuk pak potvrdil spojení vína a sanitární techniky, kdy hrdlo láhve uťal hranou nerezového žlabu Alcaplast.

Detail - oslavy výročí Alcaplast

Přejeme výrobci další úspěchy a těšíme se na nové inovace a technologie, které nám v následujících obdobích představí.

publikováno: 15. 6. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.