PR článek

Profesionální úklidová firma se specializací na úklid kanceláří v Praze


Lepší úklid s.r.o.

S příchodem jara nastává také období generálního úklidu. Zatímco zima s sebou přinesla ospalejší období, na jaře se v lidech probouzí čerstvá energie. Probouzející se příroda bývá mnohdy chápána jako symbol nových začátků a podobně lze nahlížet také na pověstné jarní úklidy. 


Přichází jaro a s ním období velkých úklidů

Mnohdy je potřeba přizpůsobit obývaný prostor nadcházejícímu teplejšímu období, odklidit sezónní vybavení či zkrátka důkladněji uklidit na místech, kde to nebylo přes zimu možné. Na mysli máme například umývání oken či zahradní práce. Takovým obývaným prostorem může být například rodinný dům či byt, ale také zahrada nebo pracoviště.

Úklid firem nepodceňujte, zaměstnancům se bude v čistém prostřední určitě mnohem lépe pracovat. A zapomínat byste neměli ani na péči o zeleň a zahradu, která obzvláště po zimě potřebuje vaši péči.

Vdechněte kancelářím a firemním prostorám nový život

Nánosu nečistot se nevyhnou kancelářské prostory ani na té nejluxusnější adrese. Stačí si představit ušpiněná okna, přes která sotva vidíte, chodby zaneřáděné od směsi bahna a posypové soli po zimě či pracovní stoly a monitory pod vrstvou "zažraného" prachu. V takovém případě je moderní a stylový kancelářský komplex téměř k nepoznání. 

Elegantním řešením, jak se vypořádat se špínou a vdechnout kancelářím svěžest, je najmutí úklidové firmy, která má veškeré potřebné vybavení. Nehledejte obyčejnou úklidovou firmu, raději si najměte nějakou lepší, a to doslova. Pražská společnost Lepší úklid s.r.o. je totiž specialistou v oblasti úklidových služeb a správy majetku, což dokazuje už déle než třináct let. Ze skromných začátků se vypracovala mezi tuzemskou špičku s neustále rostoucím počtem spokojených klientů. 

Zaměstnanci úklidové společnosti Lepší úklid s.r.o. pracují s nejmodernějšími technologiemi, které korespondují s aktuálními trendy v oblasti úklidových služeb. Spadají sem mimo jiné ekologické přípravky a pracovní postupy, stejně jako pečlivé třídění odpadu. Podstatnou výhodou spolupráce je mimo jiné časová flexibilita. Na úklidu se můžete dohodnout všech sedm dní v týdnu bez ohledu na denní dobu.

čištění podlah

Rozsáhlý úklid nejlépe zvládne profesionální úklidová firma

Kancelářské a různé další firemní prostory bývají často natolik rozsáhlé, že si vyžadují pravidelný úklid prováděný profesionální firmou. Jednotlivci si s tak velkým objemem práce zkrátka neporadí, nemluvě o specifických pracovních úkonech spojených s jarním úklidem, mezi něž patří kupříkladu mytí oken ve výškových budovách

Kompletní úklid objektu v sobě zahrnuje také precizní čištění podlahových krytin, odvoz odpadu a mnoho dalších doprovodných aktivit, po jejichž skončení budou vaše kanceláře zase jako nové. Takový servis však dokáže zajistit skutečně jen nejkvalifikovanější úklidová firma, kam patří i Lepší úklid s.r.o.

Specifickou disciplínou, která v jarních měsících obzvláště nabírá na významu, je strojové čištění podlah a různých průmyslových ploch. Přes celou zimu se do těchto míst zanáší bláto a tající sníh plný posypové soli. V závislosti na míře znečištění se strojové čištění může aplikovat i vícekrát, nejlépe pak v pravidelných intervalech. Společnost Lepší úklid s.r.o. navíc k čištění používá výkonnou techniku značek Tennant, Eureka či Karcher.

Údržba zeleně

Pořádný úklid potřebuje po náročné zimě také zahrada

Tuhé mrazy mají na zeleň často devastující dopad. Po zimě se tak můžete dostat do situace, kdy bude třeba rostlinný porost obnovit. Ve společnosti Lepší úklid s.r.o. se na podobné úkony dlouhodobě zaměřují. V nabídce služeb tak naleznete například průběžnou obnovu zahradních ploch, vertikulaci trávníku či pokládání nových travních koberců.

Zaměstnanci firmy jsou odborně vyškoleni také k pravidelné údržbě, která zahrnuje hnojení či kropení trávníků, a to bez ohledu na to, zda se porost nachází vedle bytového domu, v katastru obce či uvnitř firemního areálu.

publikováno: 4. 4. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.