PR článek

Pusťte se do rekonstrukce střechy na podzim. Řekneme vám, proč!


Moderní drážková taška Stodo 12 vytváří díky jednomu plochému žlábku jemnou a klidnou strukturu střešní plochy

Školní rok začal a s ním zaklepala na dveře i druhá vlna stavební sezony. Stavby a rekonstrukce se tak opět rozjíždějí naplno – právě v těchto podzimních týdnech totiž panuje nejen obecně vhodné počasí pro stavení úkony včetně pokládky střech, ale řada prodejců staveních materiálů také nabízí zajímavé cenové akce. V případě pálených tašek TONDACH můžete takto výhodně pořídit hned 4 vybrané modely a komfortu, který nová střecha z pálených tašek přináší, začít využívat už před příchodem zimy.

Pálená taška = osvědčený materiál pro vaši střechu

Jedinečný vzhled, ekologičnost, odolnost a velmi dlouhá životnost. Pro tyto vlastnosti je pálená střešní taška jako stavební materiál dlouhodobě ceněna. Díky kvalitní surovině, poctivému způsobu výroby a také velmi pečlivému laboratornímu testování se jedná o střešní krytinu, která při dodržení principů správné pokládky dlouhá léta bez problémů vydrží dlouhá léta vám i dalším generacím. Je k dostání ve velkém množství kombinací modelů, povrchových úprav a barevných provedení, takže je hojně používána jak na historických budovách a venkovských staveních, tak současných novostavbách

 

Chytré Bydlení radí:

Pro použití na moderních novostavbách se skvěle hodí Figaro 11 - nejnovější model ploché pálené střešní tašky TONDACH s moderním degisnem a čistými liniemi. Překvapí vás, jak může pálená střešní taška vypadat!

 

Moderní taška Figaro 11 vytváří na střeše dokonale hladkou strukturu

Moderní taška Figaro 11 vytváří na střeše dokonale hladkou strukturu

Brněnka, Figaro i Stodo – tašky s podzimními cenami

Kde přesně vybrané modely pálených tašek momentálně získat za podzimní ceny zrovna ve vašem okolí, vám poradí katalog prodejců na webu TONDACH. Celkem můžete za podzimní ceny nakupovat čtyři modely v pěti provedeních.  

 

TONDACH: Aktuální akční modely pálených tašek 

  • Brněnka 14 červená engoba
  • Stodo 12 měděná i černá engoba
  • Figaro 11 červená engoba
  • Hranice 11 červená engoba
 

Bezpečný sklon střech a na co si dát při výběru střešní krytiny pozor

Kvalitní materiál a vhodná pokládka střešní krytiny jsou základ. Velmi důležitým parametrem je u střech ale také takzvaný bezpečný sklon, který bychom při rekonstrukcích měli mít rozhodně na paměti. Roli u něj hraje fakt, zda se jedná o střešní tašku plochou nebo s různými typy drážek a jeho nedodržení může mít za následek nemilé problémy pro investora.

 

Bezpečný sklon střechy vs. pálená taška

Bezpečné sklony střech jsou určitým způsobem stanoveny v rámci dokumentu s názvem Pravidla pro navrhování a provádění střech, která vydává Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, a český výrobce pravých pálených tašek TONDACH se jimi rovněž striktně řídí. Ne každý však ví, že řada dovozců u svých tašek bezpečné sklony střech uvádí o 5 – 6° nižší, což může ve výsledku pro zákazníka představovat určité riziko z hlediska záruky. Co to tedy znamená? Výrobce by v takovémto případě měl být vždy zodpovědný za řešení podle údajů, které sám uvádí. S pálenou střešní krytinou TONDACH, která zmíněná pravidla vždy splňuje, vám tento problém zcela odpadá.

Posuvná taška Brněnka 14 v provedení červená engoba je zařazena mezi akční modely pro podzim 2015Posuvná taška Brněnka 14 v provedení červená engoba je zařazena mezi akční modely pro podzim 2015

Nový katalog střešní krytiny – inspirace, kterou při výběru té pravé pálené oceníte

Plánujete-li novou střechu, ale stále si nejste výběrem toho pravého modelu úplně jisti, určitě vás potěší možnosti nového online katalogu produktů TONDACH. Práce s ním je velmi jednoduchá. Umožňuje snadno filtrovat jednotlivé modely tašek dle tvaru, barvy a dalších kritérií. Galerie realizací zprostředkovává krytinu v detailu včetně vlastního řešení střechy. K dispozici jsou v katalogu také veškeré technické údaje a podrobnosti o vybraných produktech.

V období od 14. 9. do 23. 10. můžete využít výhodného nákupu vybraných pálených tašek TONDACH

Chcete se dozvědět o pálených střešních taškách TONDACH více? Na webových stránkách www.tondach.cz najdete veškeré informace a inspiraci, které by se vám mohly při plánování rekonstrukce střechy hodit.

publikováno: 25. 9. 2015
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.