PR článek

Realitní kancelář PATREAL s.r.o. se už více než 25 let stará o spokojenost svých klientů. Nyní pro ně připravila dárky.


sklik_300x300

Brněnská realitní kancelář PATREAL s.r.o. letos oslaví dvacet pět let působení na realitním trhu. Po celou dobu je řádným členem profesního sdružení Asociace realitních kanceláří České republiky a letos se její jednatelka, Jaroslava Wiszová, stala členkou rady ARK ČR. Jaké byly začátky jejího podnikání a co stojí za úspěchem realitní kanceláře?

Realitní kancelář PATREAL s.r.o. jste založila v roce 1994. Co vše se od té doby změnilo?

V době, kdy naše realitní centrum vznikalo, byl realitní trh neorganizovaný. V soukromém vlastnictví byly především rodinné domy, byty byly majetkem státu nebo družstev. Doba privatizace přinesla dostatek nabídek k prodeji, získat kupujícího bylo však náročnější a to hlavně kvůli nefungujícímu hypotečnímu trhu - česká národní banka dala povolení k zahájení hypotečního úvěrování až v roce 1995. Dalším problémem byla také prezentace nemovitostí – dnes už bereme inzerci na realitních serverech a v tištěných magazínech jako samozřejmost. V devadesátých letech to tak ale nebylo. Co se ale v PATREALu nezměnilo, je individuální přístup ke každému klientovi a realitní služby šité na míru.

Letos slaví PATREAL s.r.o. 25. výročí od svého založení. Připravili jste při té příležitosti nějaké akce pro klienty?

Velmi si vážíme důvěry klientů a jsme hrdí, že využívají naše realitní služby. Jako poděkování jsme připravili pro každého majitele nemovitosti, který ve dnech 15.5. do 31.8. svěří prodej svého bytu nebo rodinného domu výhradě do realitní kanceláře PATREAL s.r.o., dárek v podobě kvalitního výrobníku ledu značky Guzzanti.

 Realitní kancelář PATREAL v Brně oslavuje 25 let na trhu.

Osvědčil se Vám za těch 25 let nějaký způsob obchodování? Rozšířili jste např. služby, které klientům poskytujete?

Určitě ano. Naší prioritou vždy byl a bude spokojený klient. Proto po celou dobu dbáme na vysokou kvalitu realitních služeb a dodržování sjednaných podmínek. Služby, které poskytujeme, jsou založené na dlouholeté praxi makléřů a stále je rozšiřujeme. Klienti se na nás mohou spolehnout nejen při stanovení ceny svého bytu nebo domu a výkupu nemovitostí, ale i v okamžiku, kdy potřebují pomoci s exekucí. Majitelé nemovitostí mohou také využít službu garantovaného nájmu, kdy jim vyplácíme nájemné každý měsíc bez ohledu na to, zda je jejich nemovitost obsazená nebo ne.

V čem se odlišujete od ostatních realitních kanceláří?

PATREAL s.r.o. je zavedená realitní značka, která se z lokální firmy vypracovala mezi přední brněnské realitky. Povedlo se nám obstát v nelehkých dobách realitního trhu a naši makléři nikdy nepolevili ve své práci. Flexibilně reagují na potřeby klientům a poskytují jim profesionální realitní služby ve vysoké kvalitě. Dlouhodobě se také snažíme pomáhat potřebným. Formou sponzorských darů podporujeme charitativní projekty, neziskové organizace nebo třeba opuštěné papoušky. V minulém roce jsme se také stali business partnerem hokejového klubu HC Kometa Brno.

publikováno: 6. 6. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.