PR článek

Skleněné nebo keramické topné panely do koupelny? Vyberte si podle svého vkusu


skleněné topné panely do koupelny (1)

Spojení krásy, tepelného komfortu a praktičnosti. To umožňují skleněné a keramické bezrámové sálavé panely, které jsou hitem evropských i našich interiérů.

Důvod je prostý – z hlediska tepelného komfortu i nákladů jsou nejefektivnější zdrojem tepla. Když k tomu dodáme široké spektrum materiálů, mezi kterými dominují právě sklo a keramika, výběr příkonů (300 až 900 W) a různé možnosti uchycení (na šířku či na výšku, na stěnu či strop), představují panely ideální formu vytápění.

Skleněné topné panely v bezrámovém i rámovém provedení jsou elegantním doplňkem interiéru a lze je dokonce potisknout i na přání. Mohou tak zároveň topit i zdobit místnost vaši oblíbenou fotografií nebo vybraným obrazem z připravené galerie. K panelům si můžete vybrat také z široké nabídky příslušenství, mezi nejčastěji pořizované patří jednoznačně bezdrátové termostaty, které umožňují ovládání i přes wifi. V koupelnách bytů a domů jsou pak oblíbené zejména nerezové držáky ručníků.

Skleněný topný panel ECOSUN GR černý s dvojitým madlem.

Skleněný topný panel ECOSUN GR černý s dvojitým madlem │ Foto: Fenix Group 

Nerezovými madly lze osadit různé druhy sálavých topných panelů ze sortimentu společnosti Fenix Trading. Dlouholetou a osvědčenou klasikou jsou skleněné topné panely GR, které jsou vyrobeny z bezpečnostního tvrzeného skla, topného prvku, omezovacího termostatu a přívodního kabelu. Topné panely je možné zavěsit na šířku i na výšku a vyrábějí se v několika barevných provedeních skla. Záleží tedy jen na vás – vyberte si přesně takový, který bude barevně ladit s vaší koupelnou.

Do koupelen jsou vhodné i keramické topné panely ECOSUN CeRamic (CR), které firma Fenix Trading nabízí ve čtyřech různých rozměrech a čtyřech barevných provedeních. Dekorativní panely jsou ze slinuté keramiky s dokonalou imitací přírodního kamene a zájemci o praktické teplo v koupelně ocení, že s novými panely uvedl jejich výrobce na trh i zcela nový systém úchytů v postranním rámu. Ty umožňují umístit na panel libovolné množství držáků na ručníky, nebo na panel instalovat boční lišty k zakrytí zadní strany.

Keramický topný panel s imitací přírodního kamene.

Keramický topný panel s imitací přírodního kamene │ Foto: Fenix Group

Nerezová madla můžete přikoupit i ke skleněným bezrámovým panelům ECOSUN GS. Místnostem s omezeným prostorem, což jsou často právě koupelny, je přizpůsoben typ ECOSUN GS 500, který se svými rozměry hodí k instalaci na výšku.

Kompletní přehled sálavých panelů GR a ECOSUN najdete na www.fenixgroup.cz.

publikováno: 19. 3. 2021
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Sklik