PR článek

Sofistikované větrání a vytápění ve výhodném balíčku nyní se slevou 20 000 Kč


20106307_10154532131437121_3867255059530869515_n

Výstavba domu přináší sama o sobě nespočet nástrah a překážek, kladených nejen ze strany úřadů, ale daných i nedostatkem kvalifikované řemeslné síly a její zvyšující se cenou. Jedno z mála ulehčení představují komplexní nabídky zavedených výrobců stavebních materiálů. Zákazníci tak nemusí řešit jednotlivé detaily u různých dodavatelů. Jednodušší výběr a nákup stavebního materiálu je tak malou kompenzací k jinak stále komplikovanějším procesům spojeným se stavbou.

Komplexní řešení ve výhodném balíčku

Jedním z komplexních poskytovatelů stavebních konstrukcí na našem trhu je i společnost Schiedel. Tradiční výrobce komínových systémů již před lety vstoupil na trh s produktem kombinujícím krbovou vložku s komínovým průduchem. V loňském roce navíc rozšířil své pole působnosti i o sofistikovanou větrací techniku. V letošním roce se Schiedel rozhodl své nejmodernější vlajkové lodi – komínový systém s integrovanou krbovou vložkou Kingfire a řízené větrání s rekuperací tepla KombiAir - nabídnout svým zákazníkům ve výhodném balíčku se slevou 20 000 Kč. Navíc Schiedel vypracuje projektovou dokumentaci k větrací jednotce, případně zajistí i kvalifikovanou montáž.


Ekologické vytápění na míru

Schiedel již před lety vstoupil na trh s komínovými systémy s integrovanou krbovou vložkou pod názvem Kingfire, vyráběnými na míru každé stavbě. Nejenže zákazník nemusí díky tomuto výrobku obcházet dva různé dodavatele, ale navíc je celý systém dovezen na stavbu vcelku a instalace je otázkou doslova několika desítek minut. Jediným předpokladem je přítomnost jeřábu na stavbě. Díky tomu se produkty Kingfire staly velmi populární mezi výrobci montovaných domů, kde je během stavby jeřáb běžně přítomen.

Oceňován je ale i mezi individuálními stavebníky pro své kompatibilní, bezpečné, ekologické a rychlé řešení vytápění. Kingfire řeší nejen odvod spalin od spotřebiče, ale rovněž i přívod vzduchu potřebného k hoření samostatnou šachtou zabudovanou v komínovém systému. Je tedy vhodný i do nízkoenergetických a pasivních domů postavených podle současných přísných kritérií na těsnost obálky domu. Produkt Kingfire je populární i díky polovičním nárokům na prostor oproti běžnému zděnému komínu a samostatně stojícím krbovým kamnům.

 

 

Moderní domy se bez sofistikovaného větrání neobejdou

Kromě bezpečného odvodu spalin a mimořádně technologicky vyspělé krbové vložce, můžete svěřit společnosti Schiedel i instalaci dnes již nezbytné větrací jednotky s rekuperací tepla KombiAir, která vyniká nejtišším chodem ze všech podobných produktů nabízených na našem trhu a zajišťuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu moderním utěsněným domům.

Rekuperační jednotky Schiedel s komfortním, intuitivním a uživatelsky přívětivým ovládáním, disponují certifikátem z institutu Passive house v Darmstadtu. Díky 95% účinnosti rekuperace tepla se jednotka KombiAir rovněž řadí k tomu nejlepšímu, co je možné na našem trhu pořídit.

Pokud svěříte vytápění i větrání do rukou společnosti Schiedel, můžete si být jisti, že dostanete to nejlepší, vzájemně funkční řešení, které vám bude bezpečně a dlouhodobě sloužit a nyní navíc ušetříte příjemných 20 000 Kč.

publikováno: 20. 4. 2021
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.