PR článek

Speciálně upravený modul pro hendikepované už patří Fakultní nemocnici Brno


alcaplast

Od pondělí 9. dubna 2018 patří moderní speciálně upravený modul pro hendikepované Fakultní nemocnici Brno. Společnost Alcaplast, která modul v nemocnici dlouhodobě testovala, se rozhodla darovat jej Interní gastroenterologické klinice v brněnských Bohunicích. Právě v pondělí oficiální předání proběhlo.

Společnost Alcaplast, lídr mezi výrobci sanitární techniky v Evropě, dlouhodobě testovala na Interní gastroenterologické klinice Fakultní nemocnice speciální modul pro hendikepované. Nemocnice vyhodnotila používání modulu pozitivně, proto se firma rozhodla jí tento modul přenechat, aby udělal spoustu dobré služby.

Při oficiálním předání modulu byl přítomen i ředitel Fakultní nemocnice Roman Kraus a přednosta kliniky Jiří Dolina.

Předání modulu pro postižené

Moderní modul pro hendikepované od společnosi Alcaplast je vybaven elektrickým lineárním pohonem. Ten umužňuje nastavení výšky toalety, a to v rozmezí až 30 cm. Zařízení má nosnost 400 kilogramů, díky čemuž výrazně předčí jiné konkurenční výrobky.

Předání modulu pro hendikepované

Modul je doplněn dvěma sklopnými madly a integrovaným ovládacím panelem. Pomocí panelu lze toaletu posunout nahoru a dolů i při plném zatížní. Na panelu lze ovládat i splachování nebo si zavolat pomoc personálu.

 

publikováno: 12. 4. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.