PR článek

Společnost Alcaplast otevřela novou výrobní halu sanitární techniky – zaměstná tak dalších 30 lidí na břeclavsku


alcaplast hala

Společnost Alcaplast otevřela v Břeclavi svou již čtvrtou výrobní halu, kde bude jako první firma z tohoto regionu využívat novou technologii pro zpracování polystyrenu. I přes rostoucí míru automatizace tak tento vyhledávaný a ve střední i východní Evropě také největší výrobce sanitární techniky nabídne třicet pracovních míst lidem z Břeclavska.

Čtvrtá hala výrobce sanitární techniky Alcaplast

Na začátku prosince minulého roku byl zahájen zkušební provoz již čtvrté výrobní haly společnosti Alcaplast, která se specializuje na výrobu sanitární techniky a dalších doplňků do koupelny. Tato hala byla vybudována především za účelem zpracování polystyrenu novou technologií, která přináší řadu výhod. Na Břeclavsku je firma Alcaplast jedinou společností, která touto technologií disponuje. „Interní výroba polystyrenu je dalším krokem ke zvýšení soběstačnosti a nezávislosti na externích dodavatelích, což považujeme za jednu z klíčových vlastností. Pravidelnost a spolehlivost dodávek tak budeme mít pevněji ve vlastních rukou," objasnil jeden z přínosů této novinky generální ředitel společnosti Alcaplast František Fabičovic.

Nejen WC sedátka

Nová hala zvětšila výrobní prostory společnosti Alcaplast o 3 000 m2. Díky tomu bylo možné rozšířit i výrobní program v sortimentu podomítkových instalací, kovových i izolačních polotovarů a duroplastových WC sedátek. Firma Alcaplast tak ještě více zkvalitnila své služby a tím i posílila svou pozici v břeclavském regionu. „Neustále rostoucí poptávka zejména ze zahraničí nám umožňuje investovat do nových špičkových technologií. Brzy připravíme i modernizaci prostor a rozšíření technického vybavení," nastínil své plány František Fabičovic.

Alcaplast_nova_hala_4

Vybavení koupelen i pracovní místa pro Břeclav a okolí

Společnost Alcaplast nepomáhá svým zákazníkům pouze vybavovat koupelny, ale řadě lidí také poskytuje práci. Otevřením nové haly na Bratislavské ulici vzniklo rovnou třicet nových pracovních míst, a to pro lidi různého profesního zařazení. Firma Alcaplast má již více než 500 zaměstnanců a v Jihomoravském kraji tak platí za jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů práce. 

Moderní koupelny od vpustí po sifony

Společnost Alcaplast je českou rodinnou firmou, která byla založena roku 1998. Svým zákazníkům nabízí kvalitní sanitární techniku a pomáhá tak budovat funkční a moderní koupelny. Během let se firma Alcaplast vypracovala na světovou úroveň a dnes už disponuje 6 dceřinými společnostmi v zahraničí a exportuje do více než 40 zemí světa. Nabízí více než 580 výrobků, jako jsou ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další. Alcaplast je dnes již největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě.

Design do vaší koupelny, to je Alcaplast

Hlavní důraz klade firma Alcaplast na kvalitu a design produktů. Tvoří také trendy v oblasti sanitární techniky a díky spolupráci s předními českými designéry je nositelem řady ocenění, např. Red Dot Award 2014 za kolekci ovládacích tlačítek FLAT. Společnost Alcaplast nabízí prémiovou značku ALCA, která představuje výrobky vysoké užitné hodnoty a skvělého vzhledu.

publikováno: 15. 3. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.