PR článek

Stotisící garážová vrata LOMAX mají své majitele


100 000 garážová vrata LOMAX

Společnost LOMAX v létě oslavila své jubileum a vyrobila stotisící sekční garážová vrata. Nového majitele těchto privátních vrat navíc odměnila i poukazem na zájezd v hodnotě 100 000 KČ. V sídle českého lídra v Bořeticích tak proběhlo koncem července slavnostní předání poukazu.

Na začátku léta společnost LOMAX, která je českým lídrem ve výrobě garážových vrat, oznámila blížící se milník – výrobu stotisících privátních sekčních garážových vrat. Při této příležitosti se LOMAX rozhodl, že nebude slavit sám, ale se svými zákazníky. Proto připravil mimořádnou cenu pro kupující, kterým se poštěstí a pořídí si přesně stotisící vyrobené sekční vrata, a to dárkový poukaz na zájezd v hodnotě 100 000 Kč od Student Agency podle svého výběru.


K tomuto jubileu došlo v průběhu července. V sídle společnosti LOMAX se tak 23. července konalo slavnostní předání výhry za účasti samotného jednatele firmy Luboše Dufka. Rodině výherců byl předán poukaz a ta si pohotově vybrala svoji vysněnou dovolenou a již týden po předání odcestovala.

Jedná se o jeden z nejvýznamnějších okamžiků společnosti LOMAX za celou dobu jejího působení. „Jsme rádi, že jsme mohli tento zásadní moment společně oslavit a v rámci toho udělat radost také našim zákazníkům,“ dodává Jan Malysz, obchodní ředitel LOMAXU.


Cesta od prodeje žaluzií až na vrchol v tuzemské výrobě garážových vrat

Velkého úspěchu, který představuje výroba stotisících privátních garážových vrat, dosáhla společnost LOMAX po 27 letech od svého vzniku. Z malé garáže, ve které v roce 1992 započala firma existenci pod vedením pana Dufka, se stala dnes jedna z nejsilnějších firem v regionu, která významně podporuje zaměstnanost v kraji. Při založení se přitom soustředil prodej pouze na žaluzie.

Až po čtyřech letech od založení započala produkce předokenních rolet společně s garážovými vraty. V roce 1998 dále společnost LOMAX přišla s výrobou sekčního typu vrat. Po více jak dvaceti letech se dnes společnost může pochlubit stotisícími vraty tohoto typu. V současném produktovém portfoliu nechybí ani venkovní žaluzie a vchodové dveře, které firma do své činnosti zařadila před třemi lety.

LOMAX se postupně stal lídrem na českém trhu v produkci garážových vrat a pozicí jedničky na trhu se pyšní dodnes. Aby však mohla vzniknout stotisící garážová vrata, musela společnost projít v průběhu let několika změnami, včetně výstavby nových výrobních hal a jejich následného rozšiřování.

Vybudovat pozici lídra stojí nemálo úsilí a práce. Především je nezbytné přicházet neustále s novými možnostmi a produkty, které nejsou na trhu k dostání. LOMAX se tohoto břemene ujal již v roce 2000, kdy si jako jediná česká firma vyráběl panely pro sekční garážová vrata svépomocí. Dva roky poté uvedl LOMAX historicky první vrata s imitací dřeva na světě, která určovala trend po několik dalších let. Dnes LOMAX nabízí kromě sekčních další čtyři typy garážových vrat. Jsou jimi posuvná, dvoukřídlá, rolovací a průmyslová vrata.

publikováno: 28. 8. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.