PR článek

Tichá budoucnost


robotická sekačka_1

Budoucnost zahradní techniky patří akumulátorovým strojům. Husqvarna to ví už déle než dvacet let – v roce 1995 představila světu první robotickou sekačku na trávu.

Nepracujte, bavte se

Sekání trávníku je relax. Ale jen do té doby, než objevíme lepší odpočinkové činnosti. Pak nám čas, který spolkne údržba travního koberce, bude chybět. Ale kde ho vzít? Zkuste robotickou sekačku Husqvarna Automower® 430X. Zbaví vás nejen nutnosti sekat, ale také likvidovat posekanou travní hmotu. Průběžné sekání totiž představuje dokonalé mulčování, které je ekologické i ekonomické. Robotická sekačka pracuje zcela samostatně na základě nastaveného programu. Automower® 430X se snadno skamarádí s vaším chytrým telefonem, takže ho můžete ovládat a sledovat na dálku, ať jste kdekoli. A stejně jako váš telefon má tahle špičková sekačka od Husqvarny zabudovaný také přijímač GPS. Díky němu si dokonale zmapuje zahradu a v případě odcizení ji můžeme pomocí satelitního signálu lehce vystopovat. Automower® 430X je vhodný pro větší plochy až do rozlohy 3200 m² a členité zahrady, protože zvládne i prudké svahy se sklonem až 45 %.

Robot pro každou zahradu

V nabídce Husqvarny najdete i další modely robotických sekaček, které přesně vyhoví vašim požadavkům, ať už potřebujete sekat trávu na pozemku o výměře 500 nebo 5000 m2. Instalaci a zprovoznění sekačky je vhodné přenechat autorizovaným prodejcům Husqvarny, kteří na základě svých bohatých zkušeností vyberou ten nejlepší režim sekání přesně podle typu a velikosti vaší zahrady. Váš čas je drahý, proto ho věnujte raději jiné zábavě, než je sekání trávy. Navíc klasickou sekačkou či zahradním traktorem nikdy nedosáhnete takové kvality seče a dokonalého vzhledu svého trávníku

Autor článku: Jiří Hlaváček, technický specialista Husqvarna Automower

Více informací na www.husqvarna.cz 

robotická sekačka_3_logo

publikováno: 10. 5. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.