Tipa.eu – Váš partner v oblasti elektroniky a elektrotechniky


square_tipaeu

Sháníte-li kvalitní elektroniku, elektrotechniku i elektronické součástky, pak Vám představujeme náš internetový obchod Tipa.eu. V našem katalogu totiž naleznete zcela bezpochyby vše, co hledáte. Za to dáme „ruku do ohně“. Prodáváme výrobky pro plošné ozvučení (např. vnitřní i venkovní reproduktory), měřící techniku (multimetry UNI-T, osciloskopy, panelové měřicí přístroje atd.) nebo zesilovače (např. koncové zesilovače). To je ovšem opravdu pouze malá „ochutnávka“.

Právě nabídka zesilovačů, mixérů a ekvalizérů čítá celou řadou výrobků, pokud tedy děláte do hudby, Tipa.eu je tu pro Vás. S koncovým zesilovačem například získáte produkt, který Vám umožní dokonalou hudební produkci. Ke koncovému zesilovači se Vám pak budou jistě hodit i reproduktory, takže si budete moci vytvořit zkušebnu přímo doma. A pokud chcete svou muziku dostat ven, kvalitní venkovní reproduktory Vám nemohou chybět.

Nabídka internetového obchodu se však ani zdaleka neomezuje pouze na zvuk. Potřebujete-li doma či ve firmě kvalitní přístroje pro nejrůznější měření, pořiďte si spolehlivý multimetr. S jeho pomocí, jak již ostatně napovídá samotný název, změříte vícero veličin. Multimetry UNI-T totiž slouží k přesnému měření kmitočtu, proudu nebo napětí a dalších veličin. E-shop Tipa.eu se tedy neomezuje na jedinou oblast, u všech nabízených produktů Vám nicméně garantujeme výtečné ceny!

 

Tento článek je komerční prezentací, webový portál Chytre-bydleni.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

 


publikováno: 30. 8. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.