Vánoční dárky do bytu - dejte si na výběru záležet!


jaka-muze-byt-vanocni-vyzdoba-bytu_1600x900ms

Ačkoliv dárky rádi dostáváme, do jejich pořizování se už příliš nehrneme. Ne snad, že bychom byli lakomí nebo líní nakupovat, jen je tu jedna často nepřekonatelná drobnost – a to vymýšlení toho správného prezentu. Jistě, nejjednodušší (a nejlepší) variantou je, že si každý povinně něco bude přát. Ovšem co s těmi, kdo si zatvrzele nepřejí „nic"?

 

Mezi univerzální dárky patří ty do bytu – ať už praktické věci nebo jen dekorační předměty. Mohou působit sice neosobně, avšak pokud si dáte záležet, nepotěší o nic méně, než jakýkoliv jiný dar.

Dárky do bytu? Vsaďte na design...

Do každého pokoje se dá vybrat stylový designový dárek. Nezáleží ani na stylu, v jakém je interiér zařizovaný – nabídka je natolik široká, že ten vhodný najdete na sto procent.

  • dřevěné hodiny do tradičních interiérů pro zútulnění; industriální hodiny do moderních a minimalistických
  • velké nástěnné mapy do pracoven
  • do kuchyně: designové lahve na vodu, karafy, vysoké oboustranné mlýnky, moka konvičky, servírovací prkýnka, zajímavé formy na led
  • kvalitní vývrtky či netradiční černé sklenice na víno, případně chladící tyč do lahve
  • kvalitní lůžkoviny, deky, polštáře neotřelých dekorů
  • vysoké i stolní lampy (v letošní sezoně je dominantním prvkem mosaz)lampa

... umění...

Vkus má každý jiný, ale pro zajímavý obraz se místo vždy najde.

  • pokud se cítíte na tvoření, pořiďte jen rám a o umělecké dílo se postarejte sami
  • kus života a sebe do rámu vložíte i tak, že zarámujete vtipné hlášky nebo citáty obdarovaného
  • v posledních letech slaví comeback i plakáty, a to nejen filmové, které potěší mladší ročníky. Pro starší pak lze vybrat zajímavé motivy krajiny, reprodukce, retro obrazy nebo umělecké fotografie

...nebo vůně

Nejen ženy rády provoní své domovy, kvalitní vůní uděláte službu i pánům. Kvalitní vůně nejsou zrovna levnou záležitostí, proto se hodí jako dárek k výjimečným příležitostem. Prémiových značek je několik, proto se stačí vypravit do obchodů. Sáhnout nemusíte rovnou po svíčce, v zajímavých obalech a designech se prodávají tolik oblíbené difuzéry nebo interiérové parfémy.

Potěší i kvalitní potraviny

Dárkový koš ze zboží z čerstvých potravin a kvalitních regionálních výrobků je hitem letošních Vánoc. Gastronomie zažívá zlatou dobu, proto její obliby můžete využít i vy při pořizování dárků – exkluzivní čokoládou, čajem či kávou; zahraničními víny i delikatesami v podobě uzenin a sýrů ocení nejen gurmáni.

Každý dárek by měl udělat radost a vykouzlit milý úsměv – avšak ruku na srdce, koho potěší bez fantazie a z povinnosti darovaná zbytečnost? Proto si sami dejte na výběru dárků záležet. Výsledek bude stát určitě za to.

publikováno: 11. 12. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.