PR článek

Vinylová podlaha se postará o vaše pohodlí


Vinylová podlaha od společnosti Gerflor je to nejlepší pro vaše nohy.

Chcete mít doma kvalitní a komfortní podlahu a přitom ještě ušetřit peníze? Zkuste vinyl, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky na maximální pohodlí, bezpečnost, odolnost a snadnou údržbu. Moderní design a výběr z populárních dekorů boří mýty o vinylových podlahách, které jsou dnes opět v popředí zájmu spotřebitelů.

 


Správný výběr podlahy je důležitý pro hladký chod celé domácnosti, proto bychom si ještě předtím, než navštívíme prodejnu s podlahovinami, měli zaměřit na to, co od podlahy očekáváme. Pokud je vaší odpovědí kvalita, komfort, snadná údržba a přijatelná cena, pak jsou vinylové podlahy s textilní podložkou tou správnou volbou. Jsou navrženy tak, aby hravě zvládly provoz v domácnostech, některé řady jsou určeny i do prostor s vysokou komerční zátěží.

Není však vinyl jako vinyl, a proto i při výběru této podlahy narazíme na širokou nabídku, ve které je třeba se zorientovat. Jistě se vyplatí zjistit si něco o výrobci, abychom se vyhnuli možnému nepříjemnému zklamání. Výrobci z EU musí splňovat velmi přísná pravidla jak pro samotný výrobek a jeho zdravotní nezávadnost, tak i ve vztahu k životnímu prostředí.

Současným hitem ve vinylových podlahách s textilní podložkou je francouzská značka GERFLOR. Oproti konkurenci nabízí výrazné snížení nákladů instalace podlahy tím, že není třeba dorovnávat mírné nerovnosti stávající podlahy před položením nové krytiny – pokládáme tedy na parkety, dlažbu, beton apod. Proč tomu tak je? Uvnitř podlahy mezi textilní podložkou a vinylem je speciální patentovaná vrstva ze skelných vláken, tzv. interlayer, která umí tyto nerovnosti vyrovnat a dodává podlaze potřebnou pevnost. Podlaha se navíc ani nelepí, prostě ji rozvinete jako koberec a máte hotovo!

Pro vinylové podlahy Gerflor je samozřejmostí snadná údržba, díky kvalitní povrchové úpravě, která vydrží i řádění vašich čtyřnohých miláčků. Čas uspořený na údržbě podlahy věnujte raději své rodině nebo přátelům. 

Více informací o aktuální kolekci vinylových podlah s textilní podložkou Gerflor Texline včetně ukázek realizací naleznete na www.gerflor-pvc.cz.

publikováno: 3. 4. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.