G+

 

 

reklama
PR článek

Vinylová podlaha se postará o vaše pohodlí


Vinylová podlaha od společnosti Gerflor je to nejlepší pro vaše nohy.

Chcete mít doma kvalitní a komfortní podlahu a přitom ještě ušetřit peníze? Zkuste vinyl, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky na maximální pohodlí, bezpečnost, odolnost a snadnou údržbu. Moderní design a výběr z populárních dekorů boří mýty o vinylových podlahách, které jsou dnes opět v popředí zájmu spotřebitelů.

 


Správný výběr podlahy je důležitý pro hladký chod celé domácnosti, proto bychom si ještě předtím, než navštívíme prodejnu s podlahovinami, měli zaměřit na to, co od podlahy očekáváme. Pokud je vaší odpovědí kvalita, komfort, snadná údržba a přijatelná cena, pak jsou vinylové podlahy s textilní podložkou tou správnou volbou. Jsou navrženy tak, aby hravě zvládly provoz v domácnostech, některé řady jsou určeny i do prostor s vysokou komerční zátěží.

Není však vinyl jako vinyl, a proto i při výběru této podlahy narazíme na širokou nabídku, ve které je třeba se zorientovat. Jistě se vyplatí zjistit si něco o výrobci, abychom se vyhnuli možnému nepříjemnému zklamání. Výrobci z EU musí splňovat velmi přísná pravidla jak pro samotný výrobek a jeho zdravotní nezávadnost, tak i ve vztahu k životnímu prostředí.

Současným hitem ve vinylových podlahách s textilní podložkou je francouzská značka GERFLOR. Oproti konkurenci nabízí výrazné snížení nákladů instalace podlahy tím, že není třeba dorovnávat mírné nerovnosti stávající podlahy před položením nové krytiny – pokládáme tedy na parkety, dlažbu, beton apod. Proč tomu tak je? Uvnitř podlahy mezi textilní podložkou a vinylem je speciální patentovaná vrstva ze skelných vláken, tzv. interlayer, která umí tyto nerovnosti vyrovnat a dodává podlaze potřebnou pevnost. Podlaha se navíc ani nelepí, prostě ji rozvinete jako koberec a máte hotovo!

Pro vinylové podlahy Gerflor je samozřejmostí snadná údržba, díky kvalitní povrchové úpravě, která vydrží i řádění vašich čtyřnohých miláčků. Čas uspořený na údržbě podlahy věnujte raději své rodině nebo přátelům. 

Více informací o aktuální kolekci vinylových podlah s textilní podložkou Gerflor Texline včetně ukázek realizací naleznete na www.gerflor-pvc.cz.

publikováno: 3. 4. 2013
přečteno: 1081×
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Fincetrum vám poradí s koupí nemovitosti

Vyplatí se vám koupě investičního bytu?

V současné době stále přibývá Čechů, kteří si pořizují nemovitost za účelem investice. Jak je na tom… ...


Snížení energetické náročnosti budovy je trvale výhodná investice

Proč zateplit dům? Vybrali jsme 10 důvodů, proč zateplit dům

Zateplené domy jsou vidět ve všech českých městech i městečkách a je to dobře. Bohužel je stále ještě mnoho domů,… ...


Kondenzační plynový kotel sníží vaši spotřebu

Kondenzační plynové kotle nabízí vyšší účinnost, bezpečnost i čistotu

Vytápění plynem je čisté a při dodržení určitých pravidel i bezpečné. Moderní kotle mají dobrou regulaci a nízkou… ...