PR článek

Výměna oken nikdy nebyla snadnější!


oknostyl_2

Rozhodli jste se ve vašem domě nebo bytě vyměnit okna? Pokud jste si již vybrali, zda plastová nebo dřevěná, čeká vás ještě rozhodnutí, jestli si je namontujete svépomocí nebo si pozvete odbornou firmu.

Existuje mnoho kutilů, kteří si dokáží okna namontovat sami. Pro ně je potom ideálním řešením zakoupit levná plastová okna v e-shopu. Při výběru oken ze skladových zásob je zboží za pár dní doma. Potom je třeba vyříznout původní okna a namontovat nová. Ne každý si však na to troufá. Nebo možná by si troufl, ale nemá dostatek času. Přece jen – výměna oken svépomocí trvá obvykle o něco déle. Ovšem odborníci to zvládnou během jednoho nebo dvou dnů, záleží na počtu oken.

Výhody objednávky oken s montáží

  • Rychlost
  • Čistota
  • Odbornost
  • Záruka

Stačí zajistit volný prostor kolem oken

Samotná montáž oken je v režii montážních techniků. Vy jim jen připravíte volné pole působnosti – je třeba odsunout nábytek od oken, shrnout koberce nebo zakrýt podlahy. Dále je vhodné skrýt všechno, co nechcete mít zaprášeno, protože i když technici pracují ve snaze zachovat maximální čistotu, při vyřezávání oken se přece jen šíření prachu úplně zabránit nedá. Původní okna tedy vyjmou i s rámy a okenní otvory připraví k montáži.

Firma dokonce nabízí odvoz starých oken, což znamená, že vám odpadá problém, kam s nimi.

Poté technici namontují nová okna včetně vyplnění mezer polyuretanovou pěnou a zednického zapravení. Firma poskytuje nejen záruku na okna, ale i na samotnou montáž, což znamená mimo jiné to, že v průběhu prvního půlroku servisní technik znovu přijede a zdarma okna seřídí. Nová okna si „sednou" až po pár týdnech nebo měsících, tudíž je jejich seřízení nutné, aby dobře plnila svou funkci a správně těsnila. A dále potom zhruba jednou za rok je vhodné okna zkontrolovat, seřídit a promazat kování.

O úklid se starat nemusíte

Po montáži si servisní technici po sobě také uklidí. Veškeré hrubé nečistoty odstraní a na vás už je jen finální dočištění. To už je opravdu jen radost!

Montáž oken odbornou firmou tedy není jen pro ty, kdo to sami nezvládnou. Také pro ty, kdo chtějí ušetřit čas, ale i pro ty, kteří mají rádi dokonalost a preciznost. Kdo jiný by ji měl zajistit, než odborníci v oboru?

publikováno: 4. 7. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.