PR článek

Využijte klasické regály i jinak


regály2

S dostatkem úložného prostoru se bojuje v malých i velkých bytech. Věcí a oblečení neustále přibývá a prostor, kam to uklidit ubývá. Proto jednou za čas přichází chvíle, kdy je nutné vymyslet důmyslné úložné prostory, které problém vyřeší. Zkuste to s regály, dají se využít kdekoliv.

 

Nejuniverzálnější kovové regály

Regály jsou tím nejjednodušším řešením úložného prostoru. Nabízejí nepřeberné množství možností, kam je umístit, jak je upravit a co vše do nich je možné uložit. Přitom jsou levné a prakticky nesmrtelné.

Vlastnosti kovových regálů:

  • variabilita,

  • vysoká nosnost,

  • jednoduchá montáž a demontáž bez použití šroubů,

  • lehká přenositelnost.

V koupelně

Regály v koupelně jsou tradičním vybavením, ale rozhodně to neznamená, že by tam nenašly své uplatnění. Pokud máte koupelnu řešenou více rustikálně, regály tam zapadnou. Dají se využít na ručníky, prací prášek, kosmetiku, fén a další předměty, které v koupelně chcete mít po ruce.

V kuchyni

Kuchyně je místnost, kde se úložné prostory rozhodně neztratí a zároveň je při vaření nutné, aby vše mělo své místo. V kuchyni se vždy řeší správné rozmístění jednotlivých spotřebičů, nábytku a také regálů. V regálech své místo najdou suché potraviny jako mouky, cukr, strouhanka nebo olej, konzervy a jiné trvanlivé věci.

V dětském pokoji

Kovové regály a dětský pokoj? Že to nejde moc dohromady? Ale ano, stačí je vylepšit. Regály můžete natřít barevně, vyzdobit světýlky, díky kovu na ně připevnit magnety obrázky dětí. Regály jsou skvělé místo pro hračky i školní potřeby. Pozor! Regály vždy přivrtejte ve zdi kvůli bezpečnosti.

Regály do pokoje

Zdroj: Pixabay.com

V dílně

Tradičním místem pro regály je dílna. Zde se vyplatí vytvořit celé regálové systémy, které povedou po celé stěně, případně se dají umístit do rohu. V dílně oceníte regály s vyšší nosností, aby udržely nástroje jako je bruska, různá kladiva nebo plechovky s barvami.

V garáži

Na trhu existují speciální regály pro pneumatiky, které v garáži nesmí chybět. Police jsou speciálně upravené tak, aby v nich pneumatika držela a “neutíkala” po garáži. V regálech na pneumatiky uskladníte také pláště i disky. Police jsou nastavitelné a tak vzniká možnost uskladnit pneumatiky různých velikostí a typů.

V komoře

Komora je místnost, kam patří vše co se zrovna aktuálně nepotřebuje nebo se to využívá nepravidelně. Většinou jsou v ní sezónní věci, sušák na prádlo, vysavač nebo připravené věci na odvoz. Přesně pro takové předměty jsou regály jako dělané.

Díky jejich možnosti nastavení polic uskladní různě velké předměty od lyží přes stan, spacák nebo domeček pro panenky. Jakmile se věci vystěhují nebo vyhodí, je možné snadno regál přestěhovat nebo celý složit.

publikováno: 4. 9. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.