Diskuse: Kuchyně od Oresi zkušenosti

Přidat nový příspěvek
 • Milada

  19:33 26. 7. 2023 0
  Ani jsem nečekala, jak pro mě bude složitý rozlousknout jakou novou kuchyň pořídit, protože se mi hnedka líbilo několik stylů, ale bylo fajn si poslechnout odborníka, co nás pomohl nasměrovat a utřídit si to, jak by ta kuchyň měla ve finále vypadat. V Oresi nám pak právě k tomu udělali i návrh zdarma a tím že mají 10letou záruku jsme se pak pro ně i rozhodli, protože mít na kuchyň třeba jen dva roky nám přišlo málo a tahle rozšířená nám dává větší smysl. Takže obejít toho klidně víc, ale volit s rozumem.
  • Klára

   12:38 16. 8. 2023 0
   Od Oresi mám teďka nabídku, strašně chci kuchyni v kapučínový barvě a tady jsem objevila parádní. Cena mi taky nepřijde tak strašná, ale ještě se podíváme i na další možnosti. Ta záruka je tu ale určitě velký plus o tom žádná.
   • Drahomíra

    16:28 7. 12. 2023 0
    Já si tu barvu taky zamilovala, viděla jsem jednou reklamu na internetu, že jí někdo ze slavných má a úplně mě to dostalo, jak hezky to s dřevem dohromady vypadá. Takže taky když u nás došlo na novou kuchyň sice v paneláku, tak jsem si jí nechala udělat. Chlapa jsem sice musela ukecat, ale bylo po mém :D Oresi jí má v sortimentu, ten název už vám teď neřeknu takhle z hlavy, ale oni budou vědět. :)
   • Síma

    16:32 11. 10. 2023 0
    Ta 10letá záruka je super, taky jí tam máme :) podepisovali jsme objednávku kuchyně na začátku října s tím, že montáž by nám měli stihnout udělat podle tý jejich akce, co jim teďka na to běží, do Vánoc. Takže když to všechno klapne, tak bych už možná štědrovečerní večeři mohla dělat v novém a nadělit si tak pěkný dáreček :) No těším se na ní ukrutně po těch letech v retru :D
    • Pavlína

     15:52 12. 10. 2023 +1
     To by se mi taky líbilo mít už k Vánocům novou kuchyni, akorát si děláme nějaký průzkum a zvažujeme, kde je s kuchyní oslovit. Nemáte tušení, do kdy ta jejich akce na to běží, jestli bychom případně ještě měli taky šanci?
     • Síma

      11:11 13. 10. 2023 0
      U nás toho bylo ve hře taky víc kromě studií i soukromníci, ale právě i kvůli týhle akci jsme toho využili u Oresi a tuším, že ta akce končí někdy právě ke konci října, ale koukněte na stránky, abych vám nekecala. :-)
      • Pavlína

       16:33 18. 10. 2023 0
       Budem to mít dost na hraně, jako představa mít jí na Vánoce je fakt pěkná, ale zas na druhou stranu to nechci uspěchat s výběrem, protože vím, že tahle kuchyň už mě musí přežít :D
       • Síma

        17:08 20. 10. 2023 0
        Rozumím vám, ale zas co jsme natrefili na personál my, tak byli zkušení a dost nám pomohli a řekli co a jak by bylo dobrý udělat. Prostě bylo to i o debatě říct si představu a oni navedou. Materiály a třeba spotřebiče to už je pak spíš o financích, ale to si myslím, že zrovna u Oresi není problém zkombinovat ,tak aby to bylo funkční a pěkný i za fajn peníze. :-)
 • Andrea

  16:20 16. 3. 2023 +1
  Dobrý den, plánujeme předělávku naší staré kuchyně, aktuálně jí máme postavenou do Lka kolem zdí, ale zvažujeme, že tu novou bychom v rámci možností a využití prostoru nechali udělat do U, abychom si o něco zvětšili úložné prostory. Předpokládáme, že by s tím neměl být problém a pro realizaci zatím zvažujeme firmu Oresi, která má u nás ve městě jednak pobočku a pak jsme u známých mohli vidět i jejich práci. Ale rádi bychom vyslechli zkušenosti i cizích, jak to vypadá i jinde. Takže zatím díky moc
  • Dominika

   11:02 11. 5. 2023 0
   Taky si akorát dáváme dohromady od koho kuchyň pořídit, u Oresi jsme také byli a tam se mi líbí fakt, že nám návrh udělají zdarma a kuchyň brát nemusíme, máme jí ale furt v hledáčku.
  • Zuzka

   16:08 13. 4. 2023 0
   Pokud tam máte dostatek prostoru, tak s tím určitě nebudete mít problém. U nás je kuchyň do Učka a jsem s tím max spokojená. Lko jde udělat snad všude, tady v tý další části mám odkládací prostor a úložný. Pokud si u nich budete dělat návrh, tak oni vám poradí jak to seskládat, aby vám to vyhovovalo. Oresi se mi v tomhle ukázalo jako prima, že za návrh pak ani nic nechtějí.
  • Veronika

   10:16 4. 4. 2023 0
   Z Oresi máme kuchyni z řady Dolti collection jestli vám to pomůže a jsem s ní max spokojená. Dlouho jsme váhali jakou z bílých kuchyní a tady se nám to podařilo zkompletovat i s hezkou deskou v dekoru dubu, která sedí i k vzoru naší podlahy. Celkově jsme se tak i se spotřebiči vešli hezky do sto tisíc :-)
   • Peťka

    13:54 8. 9. 2023 +1
    Mně přijde poměr kvalita kuchyně Dolti a cena za ní super. Jako nebyli jsme moc nároční, ani jsme nemohli být a přesto si myslím, že mám krásnou kuchyni a člověk by řekl, kolik nestála, když jí vidí. :-)
   • Bára

    17:43 26. 4. 2023 0
    Z týhle řady jsme měli taky vybranou jednu kuchyni, ale když došlo na lámání chleba, tak jsme nakonec vybrali z tý linie Livanza, kde jsme si přihodili sice pár peněz, ale je přesně podle našich představ a nelituju toho.
    • Ivuš

     15:46 26. 5. 2023 0
     Nás vyšla u Oresi kuchyně na necelých 200tis., přesný název kuchyně už teda nevím, ale taky je z týhle řady. Máme ji v béžové s tmavou pracovní deskou, tu jsem vždycky chtěla. A vzhledem k tomu, že jsme s manželem oba vysocí, tak jsme si nechali udělat desku ve větší výšce, než je to klasický, abychom se nemuseli tolik ohýbat a nebyl s tím problém.
  • Šárka

   15:25 23. 3. 2023 0
   No od těch máme kuchyň a i přesto, že dostává každý den zabrat mým vařením, tak nějakých 8 let už jí budeme mít. Máme přes ně i spotřebiče, ty jsme kombinovali podle toho co umí, takže jsme se jen jedný značky nedrželi a vyhovuje mi to, udělají, co potřebuju. Celkově jsem tak se svým prostorem kuchyně spokojená.