Firma Alcaplast představuje koupelnové studio v Břeclavi

Komerční sdělení: Společnost Alcaplast vznikla v roce 1998 a nyní je největším českým výrobcem sanitární techniky a specialistou na koupelny, jehož působnost se neustále rozšiřuje na celoevropskou úroveň. Při výrobě klade důraz nejen na celkovou kvalitu zpracování a použitý materiál, ale také na propracovaný a mnohdy nadčasový design.

Obsáhlý sortiment společnosti Alcaplast odráží mnohaleté zkušenosti, které společnost úročí i v podobě inovativních a nápaditých řešení. Koupelnové studio v Břeclavi slouží pro jejich prezentaci. Zároveň je také prodejním místem, kde může zákazník konzultovat svůj záměr s odborníky a získat informace, s nimiž výsledná podoba koupelny naplní všechna očekávání a stanovené požadavky.

Jaké služby koupelnové studio nabízí?

Koupelnové studio v Břeclavi prezentuje na ploše více jak 500 m2 na 40 vzorových koupelen v různých provedeních, v nichž se kloubí aktuální trendy s plným zachováním funkčnosti a uživatelského komfortu.

Mohou sloužit i jako inspirace pro individuální řešení, s jehož plněním pomohou odborní prodejci od úvodního poradenství až po 3D vizualizace návrhů, které při hledání konečné podoby interiéru představují velmi efektivního pomocníka. Příjemným bonusem, který břeclavské koupelnové studio nabízí, je i doprava materiálu zdarma.

Koupelnové studio je otevřeno každý všední den od 8:00 do 18:00, o víkendu pak v sobotu od 8:00 do 12:00. Sídlí v ulici Bratislavská 2846 v Břeclavi.

Školicí středisko Alcaplast Academy

V roce 2009 bylo v Břeclavi otevřeno Školicí středisko Alcaplast Academy, které je zázemím pro odbornou i laickou veřejnost se zájmem o seznámení s produkty společnosti. Odběratelé, dodavatelé, projektanti, stavebníci i žáci či studenti škol zde mohou absolvovat školení a získané teoretické poznatky okamžitě aplikovat v praxi montáží a dalšími možnými způsoby využití. Tento speciální projekt však není jediným, kterým se společnost Alcaplast snaží podporovat vzdělání a profesní růst. Neméně zajímavá je i dlouhodobá a úspěšná spolupráce s vybranými středními školami a učilišti po celé České republice nebo aktivita v oblasti pořádání odborných seminářů a prezentací.

Školicí středisko disponuje vybavením, díky kterému je možné dosahovat na poli odborného vzdělávání požadovaných výsledků. Nechybí zde proto kvalitní hardware a software, jazykové učebny, školicí sál a zkušebna s moderními montážními stoly.

První úspěch na sebe nenechal dlouho čekat

I když středisko funguje poměrně krátkou dobu, byly jeho kvality zhodnoceny v celorepublikové soutěži „Podnikatelský projekt roku 2010“. V kategorii školicích středisek se společnost Alcaplast umístila na druhém místě. Výsledky vyhlásila Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Tento úspěch je pro společnost oceněním velkého úsilí a nasazení, které je v její filozofii jedním ze stěžejních bodů.
 Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Dobrý den, Emilie. Podle Feng Shui je vhodné umístit kompostér do oblasti zvané Gen, což odpovídá sektorům sev...

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Prosím o radu, kam umístit v zahradě podle Feng Shui (bagua) kompostér. Předem děkuji.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...

Dodavatelé elektřiny zkušenosti

Řekl bych, že v současný době pokud se člověk nemá šanci dostat na spot kvůli elektro...

Kuchyně od Oresi zkušenosti

Měli jsme to v podobném časovém rozsahu i přesto že jsme brali kuchyň na splátky, proto...

Kuchyně od Oresi zkušenosti

Ohledně kuchyní jsem se dost inspirovala na IG a pinterestu, abych předešla pak na prodejn�...
Zobrazit všechna témata

Kulatá zrcadla a zrcadla s osvětlením - perfektní doplněk do každého interiéru

Zrcadla spojují funkčnost a dekorativnost, díky čemuž jsou dokonalým doplňkem téměř každého interiéru. Zdobí naše stěny a nábytek. Další výhodou je možnost přístupu k mnoha velikostem a tvarům, takže je snadno ...

Aktivní vs. pasivní rekuperace – znáte hlavní rozdíly?

Rekuperace tepla je důležitou součástí moderního bydlení, u novostaveb je pak povinností. Zvyšuje energetickou účinnost a komfort domova. Znáte ale rozdíl mezi aktivní a pasivní rekuperací? Každá má svá specifi...

Byt

Řeřicha vyroste za pár dnů. Sklizeň bude bohatá

Zkoušeli jste někdy pěstovat řeřichu? Je to snadné, rychlé, a to hlavní – můžete si kdykoli dopřát pořádnou porci čerstvých bylin. Přečtěte si, proč a jak řeřichu pěstovat.

7 důvodů, proč pořídit kuchyňský ostrůvek

Kuchyňský ostrůvek – někdo ho miluje, jiný nenávidí. Je výsadou moderních interiérů, vždy ale záleží na konkrétním návrhu. Kuchyňský pult totiž plní různé funkce, někdy obsahuje dřez, jindy funguje jako barový ...

Využijte chytré technologie i ve své zahradě

Moderní technologie nás obklopují na každém kroku a proměňují nejen naše domovy, ale i zahrady. Napadlo vás, že můžete pomocí chytrých řešení ušetřit čas a energii také péči o svůj venkovní prostor?

Jarní Allegro Days nabízí slevy až 40 %

Potřebujete nové zahradní nářadí nebo vybavení domácnosti? Internetová nákupní platforma Allegro přichází s jarními Allegro Days. Oblíbená nákupní akce proběhne v týdnu od 8. do 14. dubna a nabídne slevy až 40 ...

Jak správně čistit granitový dřez

Granitové dřezy přidávají kuchyni nejen šmrnc, ale také nesmírnou praktičnost. A to zejména díky své odolnosti a snadné údržbě. Aby však váš dřez zůstal jako nový, je třeba věnovat mu pravidelnou péči. Pojďme s...

Korálová barva – jak ji využít v interiérovém designu

Korálová barva přináší do interiérů teplou a svěží atmosféru. Dokůže oživit snad každý prostor. I proto je v posledních letech mezi interiérovými designéry stále oblíbenější. V následujícím článku vám ukážeme, ...