Bezdotykové otevírání dveří je rostoucím hitem. Dveře AKTIV 77 jsou chytrým pomocníkem

Bezdotykové otevírání dveří je rostoucím hitem. Dveře AKTIV 77 jsou chytrým pomocníkem

V posledních několika měsících je aktuálním a závažným tématem virus covid-19. Opatření se téměř každý týden mění a zpřísňují. Zavírají se školy,…

Obliba bezdotykového ovládání vchodových dveří díky čipu roste každý dnem více a více. Jedním z mnoha důvodů je v dnešní době snížení rizika nákazy, ale také komfort a jednoduchost. Bezdotykové otevírání dveří můžete využít u vchodových hliníkových dveří AKTIV 77. Zájem je velký hlavně v kancelářích.

 

Bezdotykové dveře jsou bezpečnější na frekventovaných místech

V posledních několika měsících je aktuálním a závažným tématem virus covid-19. Opatření se téměř každý týden mění a zpřísňují. Zavírají se školy, restaurace, mnoho firem přechází na práci z domova, tedy home office.

Ovšem ne všechny podniky si mohou home office dovolit. Majitelé tak přemýšlí nad tím, jak co nejvíce minimalizovat velké riziko nákazy.

Pomoc hledají nejen v ochranných pomůckách či dezinfekcích, ale poohlížejí se taktéž po chytrých a snadných řešení snižující riziko nákazy na vysoce frekventovaných místech.

Těmito místy jsou především vstupy do panelových či bytových domů a firem. Každý, kdo do budovy vstupuje, musí rukou sáhnout na vchodové dveře a otevřít si. Místo nákazy tak může vzniknout velmi rychle.

Dveře AKTIV 77 se otevřou díky čipu

Společnost LOMAX myslí na naši bezpečnost, a proto nabízí hliníkové vstupní dveře AKTIV 77. Při otevření dveří se nemusíte ničeho dotýkat. Jedním ze způsobů otevření dveří je čtečka RFID čipů. Aby se dveře otevřely, stačí přiložit ke dveřím čip a můžete projít.

Čtečka má paměť až pro 150 čipů. Bezdotykové dveře jsou ideální nejen do bytových domů, ale také pro velké firmy a rozsáhlé kancelářské prostory.

Na hojně frekventovaných místech není potřeba vůbec na dveře sahat a kontaminovat je virem či bakterií. Dveře je možné osadit i klasických zámkem, který může v dnešní době sloužit spíše jako pojistka při ztrátě čipu.

Velku výhodou čtečky RFID čipů je snadná aplikace. Lze ji na vchodové dveře AKTIV 77 kdykoliv nainstalovat. Pokud dveře od společnosti LOMAX již máte, toto oblíbené a bezpečné řešení snadno během pár minut ke dveřím přidáte.


Čipové ovládání dveří slaví úspěch

I průzkumy ukazují, že bezdotykové řešení otevírání vchodových dveří je hitem a chytré dveře sklízí stále větší úspěch. Ovládání vchodových dveří čipem nebo vstupní kartou bylo podle agentury Ipsos preferováno 49 % respondentů v loňském roce. Letos toto číslo dokonce stouplo na 67 % – čip je tak nejoblíbenějším řešením.

Z průzkumu také vyšlo najevo, že jen pětina dotázaných vnímá klasický klíč jako ideální variantu pro vstup do kanceláře. V loňském roce to přitom byla ještě skoro čtvrtina respondentů.

Data ukazují, že více než třetina lidí, kteří užívají klíč pro otevírání dveří, by mnohem raději uvítala čip. Společnost LOMAX proto myslí i na tyto zájemce.

Dveře AKTIV 77 je možné otvírat díky čtečce RFID čipů. Čip pomáhá chránit především naše zdraví, zdraví ostatních lidí, a navíc se jedná o elegantní a komfortní řešení.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Vybíráme novou vanu: Na co vše se zaměřit?

Plánujete realizaci nové koupelny a máte jasno, že v ní nesmí chybět na pohled krásné, a hlavně prostorná vana? Na trhu narazíte na nespočet typů, které se liší materiálem, tvarem i velikostí. Je vážně z čeho v...

Sádrové obklady: kam se (ne)hodí a jaké jsou jejich vlastnosti

Existuje nespočet obkladových materiálů, po kterých můžete při rekonstrukci nebo realizaci novostavby sáhnout. Vedle oblíbených keramických či kamenných obkladů existují také obklady sádrové. Jsou cenově dostup...

Překlady stavebních otvorů: materiály a specifika

Důležitým konstrukčním prvkem všech staveb jsou překlady, které zajišťují stabilitu nad stavebními otvory. Nesmí chybět nad okny, dveřmi i vraty a musí se s nimi počítat už v projektové dokumentaci. Překlady se...

Byt

Jak se starat o sukulenty pěstované v bytě

Sukulenty patří mezi oblíbené pokojové rostliny. Krásně vypadají, nejsou náročné na zálivku a ozvláštní jakýkoliv interiér. Existují tisíce druhů sukulentních rostlin a mnohé z nich jsou vhodné právě pro pěstov...

Pasivní dům si mladí manželé postavili s pomocí rodiny a Ytongu

Kromě technologie, vzhledu, promyšlené dispozice a špičkových tepelně-akustických parametrů je dům mladých manželů inspirativní i širokým zapojením rodiny do celé stavby.

Zima je za dveřmi! Pusťte se do úklidu terasy či balkonu

Období, kdy jsme mohli dlouhé večery relaxovat na zahradní terase nebo odpočívat na balkoně se sklenkou vína, jsou pro letošek už pryč. Nastává tak doba podzimního úklidu a zazimování, která se týká nejen majit...

Proč si pořídit podložku na matraci?

Připadá vám, že už vaše matrace není to, co bývala? Budíte se ráno unavenější než večer? Ten rozlámaný pocit známe všichni. Nová matrace se může vyšplhat i na tisíce korun. Co když vám ale řekneme, že víme, jak...

Tipy na podzimní dekorace z kukuřice

Probarvený podzim si přímo říká o využití přírodních materiálů pro výrobu nejrůznějších bytových dekorací. Kromě listí, šišek nebo dýní jsou k výzdobě ideální i kukuřice, zejména ty ozdobné. Připravili jsme pro...