Chraňte se před komáry a klíšťaty repelenty, které opravdu fungují

Chraňte se před komáry a klíšťaty repelenty, které opravdu fungují

Repelent je nejdoporučovanější prevencí před útoky komárů a klíšťat. Nejen že se chráníte před jejich nevítanou společností, ale především se vyhnete riziku nákazy nejrůznějšími nemocemi.

Lymská borelióza, encefalitida, horečka Dengue, západonilská horečka nebo malárie. To je jen stručný výčet závažných nemocí, které klíšťata a komáři mohou přenášet. Aby k nákaze nedošlo, stačí relativně málo – aby se klíště vůbec nepřisálo a komár nebodnul. Proto existují repelenty, mezi nimiž je na českém lékárenském trhu jasnou jedničkou Predator.

Že repelenty klíšťatům a dotěrnému hmyzu v čele s komáry „nevoní“, dokazují laboratorní i praktické testy. Místům nastříkaným repelenty se klíšťata a komáři prostě vyhnou a vás tak nechají v klidu.

Repelent predator

Obliba repelentů Predator je v Česku obrovská, zejména díky jejich spolehlivosti, široké nabídce různých druhů i praktickému uzávěru, který umožňuje aplikaci v jakékoli poloze.

Predator letos přišel i s dalšími zajímavými novinkami: 100% bio repelentem fungujícím na principu rostlinných olejů a repelentem Aloha s ochranným faktorem SPF30 pro ochranu před hmyzem i slunečními paprsky.

Z čeho tedy můžete vybírat?

  • Repelent Predator Forte se zvýšeným obsahem účinných látek; ochrání vás po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě.

Repelent Predator Forte

 Repelent Predator junior

  • Repelent Predator Maxx plus – silný a vysoce účinný kapesní repelent je určený pro oblasti s vysokou pravděpodobností přenosu nákazy nebezpečným hmyzem a extrémně vysokým výskytem komárů. Účinnost repelentu trvá po dobu 6-8 hodin.
  • Repelent Predator Aloha s ochranným faktorem proti slunečnímu záření (30 SPF) je určený i do exotický krajin, který navíc chrání pokožku i před sluncem; lze jej aplikovat pouze na pokožku a jeho účinnost trvá 6-8 hodin.
  • Repelent Predator Bio funguje na bázi přírodních esenciálních olejů (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Je bez parfemace a odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat; účinnost minimálně 3,5 hodiny.

 Repelent Predator Bio

Kompletní sortiment najdete na www.naserepelenty.cz.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Dobrý kontakt k tématu

Pasport stavby – k čemu slouží a proč ho musíte mít i vy

Víte o někom kdo provádi pasportizaci domu v okese Benešov?

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Dobrý den, je nám líto, že se váš soused bezohledně choval při odstraňování eternitu ze střechy. Situace, kter...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Náš bezprostřední soused několik metrů od nás, také měnil eternit prostřednictvím odborné firmy, která však ev...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...

Dodavatelé elektřiny zkušenosti

Řekl bych, že v současný době pokud se člověk nemá šanci dostat na spot kvůli elektro...

Kuchyně od Oresi zkušenosti

Měli jsme to v podobném časovém rozsahu i přesto že jsme brali kuchyň na splátky, proto...

Kuchyně od Oresi zkušenosti

Ohledně kuchyní jsem se dost inspirovala na IG a pinterestu, abych předešla pak na prodejn�...
Zobrazit všechna témata

Kulatá zrcadla a zrcadla s osvětlením - perfektní doplněk do každého interiéru

Zrcadla spojují funkčnost a dekorativnost, díky čemuž jsou dokonalým doplňkem téměř každého interiéru. Zdobí naše stěny a nábytek. Další výhodou je možnost přístupu k mnoha velikostem a tvarům, takže je snadno ...

Aktivní vs. pasivní rekuperace – znáte hlavní rozdíly?

Rekuperace tepla je důležitou součástí moderního bydlení, u novostaveb je pak povinností. Zvyšuje energetickou účinnost a komfort domova. Znáte ale rozdíl mezi aktivní a pasivní rekuperací? Každá má svá specifi...

Dílenské stoly

Když se řekne dílenský stůl, možná se vám vybaví obraz starého, ošoupaného a masivního stolu, na kterém se děda ohání kladivem a má ruce po lokty umazané od oleje. Máte ale i jiné alternativy. Víte jaké?

Byt

Instalace solárních panelů na balkon: Výhody a nevýhody

Je začátek června a slunce svítí jako divé. V době vyšších cen energií a zvyšujícího se důrazu na ekologii přitom hledáme alternativní způsoby, jak snížit energetické náklady a zároveň chránit planetu. Solární ...

7 důvodů, proč pořídit kuchyňský ostrůvek

Kuchyňský ostrůvek – někdo ho miluje, jiný nenávidí. Je výsadou moderních interiérů, vždy ale záleží na konkrétním návrhu. Kuchyňský pult totiž plní různé funkce, někdy obsahuje dřez, jindy funguje jako barový ...

Dejte starým nádobám druhý život. Proměňte je v okouzlující zahradní dekorace

Povalují se vám doma nebo po zahradě staré květináče, konvice, plechovky a další nádoby, které se chystáte vyhodit? Chyba! Vdechněte jim nový život a proměňte je v originální a okouzlující dekorace, které dodaj...

Jarní Allegro Days nabízí slevy až 40 %

Potřebujete nové zahradní nářadí nebo vybavení domácnosti? Internetová nákupní platforma Allegro přichází s jarními Allegro Days. Oblíbená nákupní akce proběhne v týdnu od 8. do 14. dubna a nabídne slevy až 40 ...

Přírodní repelenty proti hmyzu: Jak se chránit bez chemie

Určitě to znáte. Léto, hmyz, štípance. Jak se vypořádat s otravným hmyzem, který se na nás v létě doslova lepí? Představujeme vám přírodní repelenty, které dokážou divy.

Proměňte staré knihy v originální a okouzlující dekorace

Povalují se vám po knihovně hromady starých knih, u kterých už tak nějak tušíte, že je nikdy neotevřete? Nevyhazujte je, ale proměňte je v okouzlující bytové dekorace, které dodají vašemu interiéru šmrnc a osob...