Bezdotyková tlačítka Night Light z české dílny zazářila v prestižní soutěži

Bezdotyková tlačítka Night Light z české dílny zazářila v prestižní soutěži

V pátek 9. března se uskutečnilo slavnostní předávání cen prestižní soutěže iF Design Award 2018. Během ní na sebe strhla vlnu pozornosti moderní bezdotyková tlačítka Night Ligh z dílny českého výrobce Alcaplast. Porota o počtu 63 odborníků rozhodla, že tlačítka jsou natolik inovativní, že si zaslouží první cenu v kategorii Product v sekci Koupelny.


Prestižní klání iF Design Award 2018 má své vítěze

Soutěž iF Design Award byla založena již v roce 1953. Od samých počátků je hlavním cílem soutěže ocenit excelentní světový design. Úspěch v tomto klání je významnou událostí, jelikož vítězné produkty musí splňovat náročná kritéria. Ta jsou zaměřena na ekologičnost, funkčnost i obnovitelnost.

iF Design Award

Úspěch v anketě tak svědčí o světovém zájmu, který je důkazem inovativního a kvalitního provedení. Zisk ocenění je klíčem k otevření nových trhů a možností, jak se dostat do povědomí zahraničních médií. To se českému výrobci Alcaplast díky novým bezdotykovým tlačítkům Night Light bezpochyby podařilo.

 Alcaplast2 

Slavnostní předání proběhlo 9. března v impozantní budově BMW Welt v Mnichově. Zúčastnilo se na 2 tisíce hostů ze 40 států světa.

V čem tkví úspěch tlačítek Night Light?

Moderní tlačítka Night Light z dílny českého výrobce Alcaplast doplňují úspěšnou řadu FLAT. Zákazník se sám podílí na jedinečném vzhledu tlačítek, může sladit barevnost podsvícení a využít i dalších funkcí. Inovativní bezdotyková tlačítka doplní moderní vzhled toalety či koupelny.

Jsou určena pro předstěnové instalační systémy, jsou vybavena podsvícením a vyrobena z černého skla. Tlačítka oslovila desítky odborníku v soutěži iF Design Award 2018 právě pro svou inovativnost, snadnou údržbu, variabilitu i snadné používání pouhým přiblížením ruky.

Night-light-tecky

Vítězná bezdotyková tlačítka Night Light

Oceněný výrobce Alcaplast neskrýval radost

Úspěch v světové prestižní soutěži potěšil všechny z firmy Alcaplast. Radost neskrývala ani výkonná ředitelka společnosti Radka Prokopová: „Máme ohromnou radost. O to větší, že poslední roky posouváme vnímání našich produktů nejen jako vysoce kvalitních, ale také s prémiovým designem.” Vzápětí dodala, že o funkčnosti a designu tlačítek Nigh Light vedli dlouhé diskuze. I proto je úspěch potěšil, dokázal totiž, že výsledná volba byla správná a potvrzena porotci světového formátu.

 Alcaplast výherci

Nadšení a radost projevil také obchodní ředitel Petr Zelinka. “Tlačítka Night Light se na pódiu prezentovala vedle takových velikánů, jakými jsou stroje z dílny BMW, Ferrari nebo produkty značek Grohe, Samsung či Apple. Překvapilo mě, že z našeho odvětví sanitární techniky moc oceněných nevzešlo. Z České republiky byl Alcaplast snad jediným zástupcem,“ dodává.

Vítězné produkty budou k vidění na na výstavě HafenCity v Hamburku. Zde budou představeny odborné i laické veřejnosti. Podrobnější informace o tlačítkách Night Light a dalších produktech naleznete na internetových stránkách firmy Alcaplast.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Vybíráme novou vanu: Na co vše se zaměřit?

Plánujete realizaci nové koupelny a máte jasno, že v ní nesmí chybět na pohled krásné, a hlavně prostorná vana? Na trhu narazíte na nespočet typů, které se liší materiálem, tvarem i velikostí. Je vážně z čeho v...

Jak vyměnit starou zásuvku: Návod krok za krokem

I když by jakékoliv zásahy na elektroinstalaci měl provádět vždy kvalifikovaný elektrikář, v praxi si výměny zásuvek nebo vypínačů mnozí řeší sami. Potřebujete i vy vyměnit původní elektrické zásuvky za nové? P...

S chytrými termostaty pohodlně ušetříte

Mít v každé místnosti správnou teplotu přesně v ten správný čas je nejsnadnější cestou ke snížení nákladů na vytápění. Pohodlně to zajistí chytré termostaty Somfy. A nejen to.

Byt

Jak se starat o sukulenty pěstované v bytě

Sukulenty patří mezi oblíbené pokojové rostliny. Krásně vypadají, nejsou náročné na zálivku a ozvláštní jakýkoliv interiér. Existují tisíce druhů sukulentních rostlin a mnohé z nich jsou vhodné právě pro pěstov...

Pasivní dům si mladí manželé postavili s pomocí rodiny a Ytongu

Kromě technologie, vzhledu, promyšlené dispozice a špičkových tepelně-akustických parametrů je dům mladých manželů inspirativní i širokým zapojením rodiny do celé stavby.

Zima je za dveřmi! Pusťte se do úklidu terasy či balkonu

Období, kdy jsme mohli dlouhé večery relaxovat na zahradní terase nebo odpočívat na balkoně se sklenkou vína, jsou pro letošek už pryč. Nastává tak doba podzimního úklidu a zazimování, která se týká nejen majit...

Proč si pořídit podložku na matraci?

Připadá vám, že už vaše matrace není to, co bývala? Budíte se ráno unavenější než večer? Ten rozlámaný pocit známe všichni. Nová matrace se může vyšplhat i na tisíce korun. Co když vám ale řekneme, že víme, jak...

Tipy na podzimní dekorace z kukuřice

Probarvený podzim si přímo říká o využití přírodních materiálů pro výrobu nejrůznějších bytových dekorací. Kromě listí, šišek nebo dýní jsou k výzdobě ideální i kukuřice, zejména ty ozdobné. Připravili jsme pro...